ال جی, علم و تکنولوژی

نسل دوم پردازنده‌ی هوشمند α7 تلویزون‌های ال‌جی

نسل دوم پردازنده‌ی هوشمند α7 تلویزون‌های ال‌جی

 

شرکت کره‌ای ال‌جی یکی از شرکت‌های مشهور و پیشتاز در  زمینه‌ی تولید لوازم خانگی است. از جمله‌ی این محصولات می‌توان به تلویزیون‌های این شرکت اشاره نمود که از کیفیت و قیمت نسبتا مناسبی برای برخوردار هستند. این شرکت تلویزیون‌های زیادی با کیفیت تصویرهای مختلفی همراه با ویژگی‌های متنوعی ارائه داده است. این شرکت تلویز‌یون‌های خود را در کشوره‍ای متنوعی از جمله کره، مصر، چین، لهستان، مجارستان و… تولید و روانه‌ی بازار می کند. تعداد زیادی از تلویزیون‌های این شرکت دارای کیفیت 4K بوده و از پردازنده‌ها برای ارتقای کیفیت تصاویر ارائه شده استفاده می کنند.

از جمله پردازنده‌های قدرتمند و پر کاربرد تولید شده پردازنده‌ی α7(Alpha7) است. که در تلویزیون‌های زیادی از آن استفاده شده است. کار اصلی این پردازنده‌ها تجزیه و تحلیل سیگنال‌های ارسالی و ارتقای کیفیت و صدای آن‌ها است. پردازنده‌ی نسل دوم α7 در بانک اطلاعاتی خود میلیون‌ها مطلب و داده را نگه داشته است. این پردازنده‌ از هوش مصنوعی استفاده می‌نماید. پردازنده‌ی α7 محتوای ورودی را تجزیه و تحلیل نموده و با توجه به شرایط محیط و ویژگی‌های فیزیکی رزولوشن، صدای محتوا و کیفیت تصویر را با استفاده از الگوهای خاصی و با بهره‌گیری از هوش مصنوعی ارتقا می‌بخشد. در شکل زیر می‌توانید تفاوت تصاویر ارائه شده در تلویزیون‌های معمولی و تلویزیون‌های دارای پردازنده‌ی هوشمند α7 را با هم مقایسه کنید. در این تصویر کاملا واضح است پردازنده‌ی قدرتمند شرکت ال‌جی کیفیت تصویر ارائه شده را افزایش داده و تصویری بسیار با کیفیت را تولید کرده است.

پردازنده تصویر - تلویزیون ال‌جی - بانه اسمارت - تلویزیون هوشمند ال‌جی - خرید از بانه

 

تصاویر بازسازی شده توسط هوش مصنوعی

پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 به صورت کاملا خودار کیفیت محتوای اصلی را تشخیص می‌دهد. با یاری گرفتن از هوش مصنوعی طی یک فرایند چند مرحله‌ای تصاویر را بررسی نموده و رزولوشون و کیفیت آن‌ها را ارتقا می‌بخشد. پردازنده‌ی هوشمند α7 با مقایسه‌ی محتوای ورودی با بانک اطلاعاتی موجود تصاویر را در بهترین حالت ممکن بهینه کرده و با برترین کیفیت تصویر ارائه می‌دهد. این پردازنده در ضمن مراحل ارتقای کیفیت، نویز تصویر را کاهش می‌دهد. در فرایندهای بعدی نقاط تیزی تصاویر بهینه شده و جزئیات از دست رفته‌ی تصویر بازسازی می‌شود. علاوه بر این‌ها پردازنده‌ی α7 با انجام فرایندهایی روی صدای محتوا و بهره‌گیری از بلندگوهای تلویزیون کیفیت صدا را نیز ارتقا می‌بخشد. در شکل زیر مراحل بهینه‌سازی و ارتقای کیفیت محتوای ورودی توسط پردازنده‌ی α7 به صورت مختصر توضیح شده است.

پردازنده تصویر - تلویزیون ال‌جی - بانه اسمارت - تلویزیون هوشمند ال‌جی - خرید از بانه

 

بهینه‌سازی روشنایی با هوش مصنوعی

پردازنده‌ی α7 ال‌جی دارای سنسور‌ برای تشخیص میزان نور و روشنایی محیط است. با تشخیص میزان نور و روشنایی محیط توسط سنسور، پردازنده دست به کار شده و روشنایی تصاویر را با توجه به میزان نور محیط در بهترین حالت ممکن بهینه می‌کند. این پردازنده این خاصیت را دارد که صرف نظر از محیط شما تصاویر را در بهترین حالت ممکن بهینه می کند. بنابراین شما همیشه بهترین تصویر را دریافت خواهید نمود.

پردازنده تصویر - تلویزیون ال‌جی - بانه اسمارت - تلویزیون هوشمند ال‌جی - خرید از بانه

 

صدای بهینه شده با محیط

پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 ال‌جی همانطور که گفته شده به کمک سنسور‌های خود میزان روشنایی تصویر را با توجه به روشنایی محیط تنظیم می‌کند. این پردازنده این خاصیت را دارد که علاوه بر روشنایی تصویر صدا را نیز بسته به محیط تنظیم کرده و در بهترین حالت ممکن بهینه کند. پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 ال‌جی صدا را با توجه به فرکانس، جلوه‌های صوتی و ژانر صوتی بهینه کرده و شما صدایی عالی و متناسب با محیط را دریافت خواهید نمود. علاوه بر این‌ها فناوری شناخت محیط این امکان را فراهم می‌سازد که همواره صدای تولید شده متناسب یا محیط باشد.

پردازنده تصویر - تلویزیون ال‌جی - بانه اسمارت - تلویزیون هوشمند ال‌جی - خرید از بانه

 

صدای خروجی کاملا هوشمند

پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 ال‌جی صدای محتوا را بررسی نموده تا با توجه به نوع محتوا صدایی متناسب با‌ آن را تولید می‌کند. پردازنده‌ی شرکت ال‌حی با بررسی تمامی زوایا و جلوه‌‌های صدا، صدای خروجی را کاملا بهینه کرده و با بهترین کیفیت ارائه می‌دهد. شما از گوش دادن به صدای تقویت شده توسط هوش مصنوعی تلویزیون‌های ال‌جی لذت خواهید برد. علاوه بر این پردازنده‌ی α7 ال‌جی صدای تولید 2 کانال را به صدای 5.1 کانال مجازی تبدیل کرده و شما صدا را با کیفیت و وضوح یک سینمای خانگی دریافت خواهید نمود. در شکل زیر چگونگی تقویت و ارتقای کیفیت صدای محتوا توسط پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 به طور مختصر شرح داده شده است.

پردازنده تصویر - تلویزیون ال‌جی - بانه اسمارت - تلویزیون هوشمند ال‌جی - خرید از بانه

 

تنظیم هوشمند جلوه‌های صدای خروجی

برای گوش دادن به صدای تلویزیون های ال‌جی مجهز به پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 نیازی نیست حتما در مکان و فاصله‌ی مشخصی نسبت به تلویزیون قرار گرفته باشید. پردازنده‌ی قدرتمند ال‌جی بدون توجه به چگونگی قرار گرفتن وسایل اتاق و یا محل نشستن شما، به طور یکنواخت و با کیفیتی بسیار بالا صدا را در تمام فضا پخش می کند. بنابراین در هر نقطه‌ای که قرار داشته باشید صدایی بسیار با کیفیت و فراگیر را دریافت خواهید نمود. به کمک فناوری تشخیص محیط اطراف پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 ال‌جی شما از گوش دادن و تماشا کردن تلویزیون ال‌جی لذت خواهید برد.

پردازنده تصویر - تلویزیون ال‌جی - بانه اسمارت - تلویزیون هوشمند ال‌جی - خرید از بانه

 

جمع‌بندی:

تلویزیون‌های ال‌جی از جمله‌ی تلویزیون‌های با کیفیت و قیمت مناسب موجود در بازار هستند. تعداد زیادی از تلویزیون‌های ال‌جی از هوش مصنوعی و پردازنده‌های قدتمند تصویر استفاده می‌کنند. یکی از این پردازنده‌ها پردازنده‌ی هوشمند نسل دوم α7 است. این پردازنده هنگام تماشای تلویزیون کیفیت تصاویر نمایش داده شده را افزایش داده و نویز موجود در تصاویر را به حداقل می‌رساند. بنابراین شما تصاویری بسیار زیبا و با کیفیت بالا را دریافت خواهید نمود.

از دیگر کارهای این پردازنده ارتقای کیفیت صدای خروجی و تقویت آن تا حدود صدای خروجی یا سینمای خانگی 5.1 کانال است. علاوه بر تقویت صدا این پردازنده دارای سنسورهایی برای تشخیص میزان روشنایی محیط است. همچنین صدای خروجی را با استفاده از نوع محیط بهینه کرده و شما در هر محیطی که از تلویزیون استفاده می کنید، تلویزین بهترین بازدهی را خواهد داشت. با تمام این اوصاف تلویزیون‌های ال‌جی گزینه‌ی بسیار مناسبی برای خرید و استفاده می‌باشند. این تلویزیون‌ها علاوه بر اینکه از کیفیت بسیار بالای برخوردار هستند از نطر اقتصادی نیز به صرفه می‌باشند. شما می‌توانید با اطمینان خاطر این تلویزیون‌ها را با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه اینترنتی بانه اسمارت تهیه نمایید.

 

 

 

 

 

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیازدهی)

پست های مرتبط